Главная Главная
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Концерт «Музика заради миру» до 70-річчя ООНII Дитячий Віденський бал у КиєвіЦеремонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируЦеремонія відкриття Міжнародної асоціації театрів Шовкового шляху«Київ-Класик»Церемонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируЦеремонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируБлагодійний Віденський бал у КиєвіВіденський Бал у КиєвіХ Ювілейний «Новорічний Штраус – концерт»XI Благодійний «Новорічний Штраус – концерт»«Київ-Класик» в КитаїХІIІ Благодійний концерт до Дня Святого Миколая100-річчя Національної академії наук УкраїниXI Благодійний «Новорічний Штраус – концерт»Оркестр «Київ-Класик»100-річчя Національної академії наук України1000 років Софії КиївськоїНовий Рік на Софії Київський100-річчя Національної академії наук УкраїниОсвідчення в коханні
JT SlideShow Module v1.5.1
  •  Рус.
  •  Eng.
Афіша на Березень 2020
Березень Квітень Травень
Лютий 2020 Березень 2020 Квітень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Зміни в афіші

Сьогодні Субота, 28.03.2020
Please wait while JT SlideShow is loading images...
JT SlideShow Module v1.5.1
Please wait while JT SlideShow is loading images...
AmcoverseasBrandbergPlasticsМАУКанал СТБ
JT SlideShow Module v1.5.1
Facebook
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Kyiv-Classic OrchestraKyiv-Classic Orchestra
JT SlideShow Module v1.5.1
YouTube
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Kyiv-Classic OrchestraKyiv-Classic Orchestra
JT SlideShow Module v1.5.1

Christmas_Strauss_Forum_01_2018_(small)Симфонічний оркестр «Київ-Класик» з радістю вітає із зимовими святами нових шанувальників родини Штраусів!

24 грудня в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г. Шевченка відбувся I Різдвяний Штраус-форум. Герман Макаренко, керівник оркестру «Київ-Класик», Посол української культури та перший український Артист ЮНЕСКО в ім’я миру, запросив колег до культурного діалогу. В рамках форуму був представлений комунікаційний проект для дітей – «Музика в ім’я миру. Інтрада».

Вперше в Україні диригенти відомих оркестрів об’єдналися, щоб стати кураторами інтерактивного музичного класу за участі молодих талантів, лауреатів музичних конкурсів, дітей військовослужбовців, дітей із зони бойових дій та дітей з особливими потребами. До події приєдналися представники Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, Міністерства закордонних справ України та Міністерства внутрішніх справ України.

Серед гостей I Різдвяного Штраус-форуму: Міністр культури України Євген Нищук, диригент Національного президентського оркестру Сергій Золотарьов, диригент Київського театру оперети Оксана Мадараш, художня керівниця Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України Любов Морозова та диригент оркестру Роман Будзяк.

Початком нової справи став інтерактивний виступ оркестру «Київ-Класик» для дітей – талановитих, неймовірних та неперевершених в тому числі з особливими потребами. Музика посідає в їхньому житті особливе місце, тому вечір в компанії Штраусів став незабутнім для всіх. Готуємось до нових зустрічей у новому році!

Детальніше...

 

St_Nikolay_01_2018_(small)До Дня Святого Миколая 15 грудня відбувся вже традиційний щорічний благодійний вечір Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя та виступ симфонічного оркестру «Київ-Класик» під керівництвом Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру - Германа Макаренка.

Як і в попередні роки, в залі Національної опери України були присутні керівники та кращі спеціалісти Наукового центру, представники української армії зі своїми родинами, вихованці дитячих будинків та лікарі військових шпиталів.

На благодійному вечорі симфонічної, оперної та естрадно-симфонічної музики звучали твори, присвячені духовній традиції нашого народу та мужності українських військових, композиції видатних українських класиків та реквієм медикам, загиблим у війні на сході країни. Широко знані та всесвітньо відомі композиції К. Данкевича, Ф.К. Грубера, А. Адана, П. Моріа, Ф. Лея, Т. Йордакіа, В. Івасюка, А. Белоусова дарували святковий, передноворічний настрій усім присутнім в залі Національної опери України...

Детальніше...

 

100_Years_of_NAS_Ukraine_01_2018_(small)В цьому році Національна академія наук України відзначила свій столітній ювілей. Саме 100 років тому 27 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та гетьманом України П. Скоропадським було засновано Українську академію наук у м. Києві. За ці роки завдяки Володимиру Вернадському, Олександру Палладіну, Борису Патону та багатьом іншим українським вченим наша країна стала центром інновацій міжнародного рівня. Без нових ідей, досліджень та винаходів неможливо уявити розвиток та успіх сучасної України.

7 грудня в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г. Шевченка пройшли ювілейна сесія Загальних зборів до 100-річчя Академії Наук України та святковий концерт симфонічного оркестру «Київ-Класик» під керівництвом Германа Макаренка – доктора мистецтвознавства, професора, Народного артиста України, Посла української культури, першого українського Артиста ЮНЕСКО в ім’я миру.

Урочистий вечір відкрили привітання Президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. В офіційних урочистостях, що відбулися в стінах Національної опери, взяли участь видатні науковці з багатьох країн світу. До свята приєдналися представники дипломатичного корпусу, Міністр освіти і науки - Лілія Гриневич та Міністр культури України - Євген Нищук...

Детальніше...

 

Plastics_2.0_01_2018_(small)На початку жовтня відзначила свій 20-річний ювілей компанія «Пластікс-Україна», яку по праву вважають одним із лідерів українського бізнесу.

Високу репутацію компанія здобула, керуючись принципом чесного - «білого» ведення бізнесу та соціальній відповідальності перед суспільством. Саме напередодні ювілею до всіх запрошених на свято було надіслано листа від Генерального директора — пана Іренеуша Дерека. В ньому він просив гостей не витрачати гроші на подарунки та квіти, а зробити пожертву на спасіння дитячого життя, перерахувавши кошти на фонд «Серце на долоні».

Гості, які 4-го жовтня прийшли на свято в «Мистецький арсенал» опинились не на звичайному корпоративному заході, а в вишуканому арт-просторі, де на протязі всього вечора «Пластікс» представляв своїх партнерів. «20 років із кращими» - саме цей слоган визначив формат проведення ювілею. Мозаїчність вечора, де як в калейдоскопі змінювались виступи, цікаві інтерв’ю, художні номери, яскраво підкреслила та розкрила всі сфери діяльності «Пластікс-Україна».

«Київ-Класик» щиро вітає з ювілеєм компанію «Пластікс-Україна» в особі Генерального директора - пана Іренеуша Дерека та дякує за плідну сумісну співпрацю.

Детальніше...

 

Macom_Forum_01_2018_(small)Музика - це душа народу. Маком - це музика душі. Завдяки Макому ми можемо пізнати, відкрити для себе гарну, тонку і багату душу узбецького народу.

Перший «Міжнародний форум мистецтва Маком» - це велика подія в культурному житті не тільки Узбекистану, а й усієї світової спільноти. Як сказав Президент Республіки Узбекистан - Шавкат Міромоновіч Мірзіёев: «Маком - не тільки жанр музичного мистецтва, він став невід'ємною частиною культури багатьох народів і глибокою філософією».

На форум зібралися гості з 73 країн світу і тому перший «Міжнародний форум мистецтва Маком» можна по праву вважати форумом дружби, форумом миру, форумом єднання, форумом краси.

Детальніше...