Главная Главная
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Концерт «Музика заради миру» до 70-річчя ООНII Дитячий Віденський бал у КиєвіЦеремонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируЦеремонія відкриття Міжнародної асоціації театрів Шовкового шляху«Київ-Класик»Церемонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируЦеремонія призначення Артиста ЮНЕСКО в ім’я мируБлагодійний Віденський бал у КиєвіВіденський Бал у КиєвіХ Ювілейний «Новорічний Штраус – концерт»XI Благодійний «Новорічний Штраус – концерт»«Київ-Класик» в КитаїХІIІ Благодійний концерт до Дня Святого Миколая100-річчя Національної академії наук УкраїниXI Благодійний «Новорічний Штраус – концерт»Оркестр «Київ-Класик»100-річчя Національної академії наук України1000 років Софії КиївськоїНовий Рік на Софії Київський100-річчя Національної академії наук УкраїниОсвідчення в коханні
JT SlideShow Module v1.5.1
  •  Рус.
  •  Eng.
Афіша на Березень 2020
Березень Квітень Травень
Лютий 2020 Березень 2020 Квітень 2020
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Зміни в афіші

Сьогодні Субота, 28.03.2020
Please wait while JT SlideShow is loading images...
JT SlideShow Module v1.5.1
Please wait while JT SlideShow is loading images...
AmcoverseasBrandbergPlasticsМАУКанал СТБ
JT SlideShow Module v1.5.1
Facebook
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Kyiv-Classic OrchestraKyiv-Classic Orchestra
JT SlideShow Module v1.5.1
YouTube
Please wait while JT SlideShow is loading images...
Kyiv-Classic OrchestraKyiv-Classic Orchestra
JT SlideShow Module v1.5.1
Сторінки матеріалу:
Відгуки ЗМІ ст. 1
Відгуки ЗМІ ст. 2
Відгуки ЗМІ ст. 3
Відгуки ЗМІ ст. 4
Всі сторінки
Казка ожила: Наталя Могилевська, Катя Осадча, Віталій Кличко відвідали Віденський бал у Києві. Благодійний Віденський бал у цьому році був присвячений спорту, так як незабаром в столиці України відбудеться фінал Ліги Чемпіонів - подія, яка чекають мільйони шанувальників футболу з усього світу. Тематика балу визначила і основні аукціонні лоти, які були переважно від відомих спортсменів. Журнал Viva.


У Києві пройшов Віденський бал. Віденський бал 2018 у Києві був неповторним. Могилевська, Камалія та Олійник танцювали, Осадча прийшла в короні, а Суркіс і Кличко виставили лоти на аукціон. У столичній мерії відбувся щорічний Благодійний Віденський бал. Цього року він був присвячений спортивним досягненням: на честь прийдешнього фіналу Ліги Чемпіонів в Києві. Гості балу могли споглядати і фотографуватися на тлі Кубка Чемпіонів, виставленого в фойє. Журнал Ліза.


Віденський бал зібрав понад 800 тис. Грн на благодійні програми. Щорічний Благодійний Віденський бал, який пройшов в мерії Києва 21 квітня, зібрав понад 800 тис. грн благодійних коштів на реабілітаційні програми столичного Центру реабілітації дітей з інвалідністю. Благодійний віденський бал сайт.


Як пройшов Віденський бал у Київській мерії. Падеграс, фокстрот, танго, вальс і полонез - в колонній залі КМДА відбувся знаменитий Віденський бал, який в цьому році зібрав гостей, щоб допомогти Київському центру реабілітації дітей інвалідів. Zefir.ua.


Благодійний Віденський бал у Києві: як це було. Мер Києва Віталій Кличко відкрив Благодійний Віденський бал, який вдруге відбувається в стінах столичної мерії. «Це добре, що ми, після 10 років перерви, відновлюємо в Києві прекрасну традицію проведення благодійного Віденського балу. І вже вдруге, за підтримки наших друзів з Відня, проводимо таке свято. А те, що Київ спроможний гідно приймати Віденський бал, ми продемонстрували у жовтні минулого року». KR24.com.ua


Кличко провів благодійний Віденський бал у столиці. 21 квітня Віталій Кличко урочисто відкрив благодійний Віденський бал, який проходив в столичній мерії. Інформаційне агенство ASPI.


У будівлі мерії відбувся благодійний Віденський бал. Захід проходив за всіма європейськими канонами за участю міжнародних гостей, спортсменів і зірок. Великий Київ.


Віденський бал: свято спорту, весни і благодійності. Віденський бал-2018 в Києві став багатолюднішим, ніж попередній, на ньому зібрали більше грошей на благодійність і ввели нові традиції. Його урочисте відкриття відбулося в суботу, 21 квітня, в Колонній залі Київської міської держадміністрації. Укрінформ.


У києві відбудеться віденський бал присвячений фіналу Ліги Чемпіонів. В Києві у суботу, 21 квітня, відбудеться щорічний Благодійний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням. Прямий канал.

П'ять приводів піти на Віденський бал 2018. 21 квітня відбудеться щорічний благодійний Віденський бал, який в цьому році присвячений спортивним досягненням. Zefir.ua.

У Києві відбудеться благодійний Віденський бал. У найближчу суботу, 21 квітня, в Києві пройде щорічний Благодійний Віденський бал, присвячений спортивним досягненням. Взгляд онлайн.

21 квітня в Києві відбудеться щорічний Благодійний Віденський бал. У події візьмуть участь відомі українські спортсмени, діячі культури, політики і дипломати. Kiev24.ua

“Щоразу, коли ошатна зала Національної опери України вибухала оплесками, я думала про справедливість популярного вислову: “Хто хоче зробити – той діє, а хто не хоче – той шукає причин для бездіяльності”. Адже навіть у такий непростий час, який позначено справжньою кризою у багатьох сферах нашого життя, диригент Герман Макаренко та його оркестр “Київ-Класик” без зайвого галасу творять не лише красу, а й добро”.
(“Говорить і Показує Україна”, 23 березня 2011 року)

“Маестро під шквал оплесків майже вилітає на сцену. Помах його рук – і зазвучав Вальс з балету Чайковського “Лебедине озеро…”
(“Говорить і Показує Україна”, 17 березня 2010 року)

“Проте примою заходу була, перш за все, диригентська паличка Заслуженого діяча мистецтв України, лауреата міжнародних конкурсів Германа Макаренка. Саме він творив атмосферу вечора – радісну та святкову”.
(“Говорить і Показує Україна”, 18 березня 2009 року)

“Ототожнення Германа Макаренка із заклинателем – літературне, з волхвом – пишномовне. Маестро Макаренко підкорює”.
(“Віче”, травень 2009 року)